Znění souhlasu pro zákazníka e-shopu

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Udělujete tímto souhlas firmě Ing. Tomáš Havelka – Pivovar Lončák se sídlem Na Jihu 529, Jičín, PSČ 506 02, IČ: 02458560 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

 • jméno a příjmení
 • název organizace
 • e-mail
 • telefonní číslo
 • adresa bydliště nebo firmy
 1. Osobní údaje zpracováváme pro plnění objednávky a následné fakturace objednávky zákazníkovi. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 5 let, pokud není oprávněný zájem zpracovávat údaje déle.
 2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to zasláním dopisu na kontaktní údaje firmy Tomáš Havelka – Pivovar Lončák.
 3. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. Poskytovatel softwaru Asseco Solutions, a.s. – Helios Green
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době firma nevyužívá.
 4. Na základě nařízení GDPR máte tato práva:
 5. vzít souhlas kdykoli zpět;
 6. požadovat po nás informace o zpracování osobních údajů;
 7. požadovat po nás přístup k osobním údajům;
 8. požadovat po nás opravu nepřesných osobních údajů, jejich doplnění či aktualizaci;
 9. požadovat po nás bezodkladný výmaz osobních údajů;
 10. požadovat po nás omezení zpracování osobních údajů;
 11. požádat nás o přenos osobních údajů ve strojově čitelném formátu;
 12. v případě pochybností o zákonnost zpracování vašich osobních údajů máte právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení